Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Aagaard, Martin (1863-1913)
Losbåten Arendal

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Aagaard

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering