Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Aagaard, Martin(1863-1913)
Losbåten Arendal

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Aagaard

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00