Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
97
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Aagaard, Martin
(1863-1913)
Losbåten Arendal
Olje på lerret
40x50
Signert nede t.v.: Aagaard
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00