Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap 1936
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen -36.
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 193 med tittel: "Sommerlandskap".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 66 000