Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Sommerlandskap 1936

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen -36.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 193 med tittel: "Sommerlandskap".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 66 000