Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
Elghund med valper 1894

Olje på lerret
48x65
Signert og datert nede t.v.: Karl Uchermann. -94.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000