Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Wetlesen, Wilhelm (1871-1925)
Et grantre, vinter 1908

Olje på lerret
103x115
Signert og datert nede t.v.: WW 1908

Påtegnet med tittel på to lapper på baksiden av rammen: "Et Grantræ (Vinter)", samt påtegnet: "Kr 1000" og "Grantræ. (Vinter)", samt påtegnet: "Gevinst 1909".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering