Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
Wessmans vei Aasgaardstrand

Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000