Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Wessmans vei Aasgaardstrand

Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000