Ulving, Even(1863-1952)
Wessmans vei Aasgaardstrand
Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: E Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
44x61
Signert nede t.h.: E Ulving
Vurdering