Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Oppstilling med krukker og epler
Olje på plate
54x46
Signert nede t.h.: Torstein
Signert og datert på baksiden av platen: "Torstein Torsteinson 1935".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00