Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Oppstilling med krukker og epler

Olje på plate
54x46
Signert nede t.h.: Torstein

Signert og datert på baksiden av platen: "Torstein Torsteinson 1935".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering