Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Blomster i vase
Olje på plate
24x18
Signert på baksiden av platen: Torsteinson
Påtegnet med blyant på baksiden: "... ... Sollys 1925-1926".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Olje på plate
24x18
Vurdering