Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Blomster i vase

Olje på plate
24x18
Signert på baksiden av platen: Torsteinson

Påtegnet med blyant på baksiden: "... ... Sollys 1925-1926".

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering