Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Mai ettermiddag 1939

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Michelet 39

Signert, datert og påtegnet med tittel (antagelig av kunstneren) på baksiden, på blindrammen: "J. Fr. Michelet: "Maiettermiddag" -1939". Påtegnet på ombøyd lerretskant: "Gimle Larkollen 17. mai 1939".

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00