Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Kystlandskap 1950

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1950

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering