Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Landskap

Olje på lerret
60x60
Signert nede t.v.: EHJ.

Signert, datert 1968, og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500