Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Mor og sønn 1935

Olje på lerret
85x60
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje - 35 -

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 92, med tittel: "Mor og søn".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering