Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1945

Olje på plate
59x73
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -45

Platen bemalt, antagelig ikke av Weidemann, på baksiden med motiv av Mor og barn.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000