Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Ungdom og felespiller

Olje på lerret
98x87
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000