Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Ungdom og felespiller

Olje på lerret
98x87
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000