Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Nielsen, Eivind (1864-1939)
Lesende kvinne i sommerlandskap 1896

Olje på lerret
98x73
Signert og datert nede t.v.: Eiv. Nielsen. 96.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000