Nielsen, Eivind(1864-1939)
Lesende kvinne i sommerlandskap 1896
Olje på lerret
98x73
Signert og datert nede t.v.: Eiv. Nielsen. 96.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
98x73
Vurdering