Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skjærgårdslandskap med to figurer
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering