Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Lofoten

Olje på lerret
68x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000