Ulving, Even(1863-1952)
Fra Hvasser, Tjøme
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vasser Tjömö".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000