Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Hvasser, Tjøme

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vasser Tjömö".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000