Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt i smalt sund 1891
Olje på lerret
86x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 91.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
86x102
Vurdering