Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilbåt i smalt sund 1891

Olje på lerret
86x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 91.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 105 000