Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilbåt i smalt sund 1891

Olje på lerret
86x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 91.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000