Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute og losbåt 1893

Olje på lerret
54x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000