Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Bjerkeskog etter regn 1884

Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.h.: Herman W. Anker 1884.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Björkskog efter Regn Herman W. Anker 1884.". Antagelig fra Mjøsa med Skibladner i bakgrunnen (?).

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000