Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved Dalen i Nærøfjorden 1886

Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1886.

Påtegnet med penn av kunstneren på baksiden, på blindrammen, noe utydelig: "A: Askevold. Ved Dalen (?) i Næröfjorden ...".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering