Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Høyfjell, høst Haugastøl 1926

Olje på lerret
80x64
Signert og datert nede t.h.: 1926 EW

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 136 b med tittel: "Høifjell, høst, Haugastøl". Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 135.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000