Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Reine i Lofoten 1880
Olje på lerret
78x130
Signert og datert nede t.h.: A Normann 80
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
78x130
Vurdering
NOK 120 000–150 000