Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Reine i Lofoten 1880

Olje på lerret
78x130
Signert og datert nede t.h.: A Normann 80

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 120 000