Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Ung kvinne 1881

Olje på plate
28x23
Signert og datert midt på t.h.: Axel Ender 81-

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering