Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Ender, Axel(1853-1920)
Ung kvinne 1881

Olje på plate
28x23
Signert og datert midt på t.h.: Axel Ender 81-

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00