Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Ditten, Johannes von (1848-1924)
Fra Raftsund i Lofoten

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten

Påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordland Lofoten Raftsund".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000