Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne på strand 1918

Olje på lerret
132x83
Signert og datert nede t.h.: Axel Ender- 1918-

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering