Krohg, Christian(1852-1925)
Sovende barn
Olje på lerret
65x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 240 000
Olje på lerret
65x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 150 000–200 000