Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Sovende barn

Olje på lerret
65x47
Signert nede t.h.: C. Krohg

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 240 000