Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Vetlefjorden ved Balholmen 1886

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Dlf. 1886.

Påtegnet med penn av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. Vetlefjorden ved Balholmen ...".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000