Askevold, Anders(1834-1900)
Vetlefjorden ved Balholmen 1886
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Dlf. 1886.
Påtegnet med penn av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold. Vetlefjorden ved Balholmen ...".
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000