Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fra Fredrikshald 1829

Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: TFearnley 1829.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 750 000