Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Fearnley, Thomas(1802-1842)
Fra Fredrikshald 1829

Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: TFearnley 1829.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 750 000