Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Holbø, Kristen (1869-1953)
Vårkveld i Lillehammer 1925

Olje på lerret
78x97
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 25.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vaarkveld i Lillehammer".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr. 79.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 39 000