Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Ringerike mot Norefjell 1914
Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1914
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 33 000
Olje på lerret
54x66
Vurdering