Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Same på ski i nordlys 1885

Olje på lerret
40x33
Signert og datert nede t.h.: Frants Böe Bergen 1885

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000