Bøe, Frants(1820-1891)
Same på ski i nordlys 1885
Olje på lerret
40x33
Signert og datert nede t.h.: Frants Böe Bergen 1885
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
40x33
Vurdering
NOK 30 000–50 000