Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Same på ski i nordlys 1885

Olje på lerret
40x33
Signert og datert nede t.h.: Frants Böe Bergen 1885

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 46 000