Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Baade, Knud (1808-1879)
Storm ved den norske kyst 1846

Olje på lerret
35x51
Signert og datert nede t.h.: Baade 1846

Noe utydelig påtegnet på noe avreven lapp på baksiden, på blindrammen: "Sturm bei de.. ..ste Norwegens/gm. v. K. Baade. Levihanstrasse No. 14 1. faj (?)/Preis 6.. Louis dors/München".

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000