Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Printz, Christian August (1819-1867)
Oppstilling med fruktkurv og dessertvin 1848

Olje på lerret
43x59
Signert og datert nede t.h.: C A Printz. 1848-

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering