Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Kielland, Kitty (1843-1914)
Oppstilling med kål, hvitløk og epler

Olje på lerret
82x55
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000