Kielland, Kitty(1843-1914)
Oppstilling med kål, hvitløk og epler
Olje på lerret
82x55
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på lerret
82x55
Vurdering