Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Kystlandskap i måneskinn 1867

Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t.h.: C Amaldus Nielsen 1867

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000