Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Gårdstun 1919

Olje på lerret
56x88
Signert og datert nede t.h.: Andr. Singdahlsen 1919

Angivelig fra Asker.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering