Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Seter med geit

Olje på lerret
60x79
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000