Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Fiskere ved Pont Neuf, Paris 1934

Olje på lerret
32x49
Signert og datert nede t.h.: W.M. 34

Signert, antagelig datert og stedsbestemt på baksiden av lerretet: "Willi Midelfart No 321/34 Paris". Signert og datert på baksiden, på blindrammen: "Willi Midelfart 1934". Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Willi Midelfart 1904-1975 Badepontonger og fiskere fra Seine i Paris ved broen "Le Pont Neuf". WM 1934".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 4 500