Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på lerret
25x25
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 64.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering