Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Komposisjon 1982

Olje på papir, lysmål
75x53
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr Iversen 82

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000