Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Michelet, Johan Fredrik (1905-1984)
Vårtema i gult 1956

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: JF Michelet -56

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering