Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Rom, Per(1903-1985)
Melankoli

Olje på lerret
65x101
Signert nede t.h.: Per Rom

Signert på baksiden av lerretet: "Per Rom".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000 med forbehold