Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Rom, Per (1903-1985)
Melankoli

Olje på lerret
65x101
Signert nede t.h.: Per Rom

Signert på baksiden av lerretet: "Per Rom".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering