Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap 1929

Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1929

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering