Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Kystlandskap 1898

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1898

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000