Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Sol på sjærene

Olje på plate
30x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av rammen: "Sol på sjærene (sic!). 1000.-".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering