Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Finne, Ferdinand (1910-1999)
Sydlandsk kulturlandskap

Olje på lerret
44x55
Signert nede t.h.: Ferdinand Finne.

Malt ca. 1957/58.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering