Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Nesjar, Carl (1920-2015)
Svart svaberg

Akryl på plate
49x65
Signert nede t.v.: Nesjar

Påtegnet med tittel og datert "1991" på baksiden av innramming, samt påtegnet "Nesjar".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000