Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Grønmyra, Oscar (1874-1911)
Kvinneportrett 1908

Olje på lerret
79x55
Signert og datert oppe t.v.: Osc. Grönmyra 08

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Bedes levert til Grønmyra".

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000