Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Portrett av dronning Charlotte Amalie

Olje på lerret
75x58
Usignert

Angivelig portrett av dronning Charlotte Amalie, tyskfødt, prinsesse av Hessen-Kassel, som var gift med kong Christian V (1650-1714). Malt for å passe inn i en oval ramme, som maleriet ikke har nå.

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Vurdering